Milyen lenne egy ideális múzeum? Hogyan tudna társadalmilag releváns és izgalmas lenni?
A 2026-os múzeumi világnap jelmondata szerint a múzeumok összekötik a megosztott világot. A MúzeumTangó új adásában azt vizsgáljuk, hogyan lehet ehhez a gondolathoz kapcsolódni a jelenlegi magyar viszonyok között.
Vendégeink:
Branczik Márta, a Kiscelli Múzeum Építészeti és Épületelem Gyűjteményeinek vezetője
Erőss Nikolett, a Budapest Galéria vezetője
Szerkesztő, műsorvezető:
Hajnal Márton
Hallgassa meg az adást a kedvenc platformján:
